Hakkımda

Hoşgeldinizz :)

Translate

15 Mayıs 2012 Salı

TITANIC BUSINESS HOTEL EUROPE... başarılı :)


Biraz önce  TITANIC BUSINESS HOTEL ile bir görüşme yaptım. Tatlı bir bayan ile görüşmemize başladık, Titanic Hotel & Bayrampaşa yeni açılmış, otel tanıtımı yapıyorlar, kendilerine dün randevu vermiştim...

Titanic Hotel'i genel anlamda seviyorum zaten özellikle Antalya da olan (hani şu gemicik şeklinde olan var ya ) hastayım, bir gün gideceğim azimle bekliyorum :)

Şirket Satış Yetkilisi ile gayet hoş bir sohbet yaptık ve sözleşmeyi beklediğimi ilettikten sonra, Otelin  Adaları gördüğünü söyledi, böyle şaşkın bir ifade oluştu yüzümde, hani bulunduğumuz yer itibari ile Adaları görebiliyor olmamız biraz garip geldi, mutlaka gidip bakacağım :)

Oteller ile haşır neşir olduğumuzdan dolayı ben Titanic Business Hotel ile çalışmayı çok isterim çünkü dediğim gibi her otelin vermiş olduğu hizmet farklı olabilir ama Titanic Otel'in bu konuda gayet başarılı olduğunu biliyorum.
TITANIC COFFEE

Görünüm olarak sade ama şık benim hoşuma gitti güzelce huzur bulabileceğiniz bir yere benziyor :) 
Otelin Lobisi de gayet zevkli tasarlanmış....
                              
Fırın Ürünleri ile ilgili bir görselOtel de bulunan Açık Havuz, arkadaşın söylediğine göre kahvaltı yapacağınız yerde açık havuzu rahatlıkla görebiliyorsunuz...


Hoş bir görüntü....Jakuzi

Kapalı Havuz ise bu şekilde....

Ve Hamam :) Son bir şey :) Hediye ettikleri bu küçük kalp kutucuk çok güzel düşünülmüş :) 


Hele kapağını kaldırdıktan sonra içinden çıkan o şahane çikolatalar beni benden aldı diyebilirim :) Evet belki otelin reklamını yapmış oldum ama paylaşım işte çikolatalar beni benden aldı demiştim, mazur görün :) eğer detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız ; http://www.titanic.com.tr/a-new-landmark-for-istanbul-is-on-its-way-ii-opening-in-march-2012-,news_viewItem_34-tr.html  bu adrese ufak bir parmak hareketi ile tıklama işlemini gerçekleştirin, pişman olacağınızı sanmam :) 

2 yorum:

  1. tıklayınca , bize de kutu verecekler mi :-) tıklarım vallahi tıklarımmmm ...

    YanıtlaSil
  2. valla hiç bir fikrim yok :) bir denemekte fayda var :)

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İletişim Güzeldir :)

Ad

E-posta *

Mesaj *