Hoşgeldinizz :)

Translate

15 Şubat 2017 Çarşamba

Fikri Mühim - Breathe RightKimler gelmişşşşşşş :) 

Selamlar efeniiimmm,

Uzun süredir yaklaşık 4-5 senedir burun tıkanıklığı çekiyorum. Bunun nedeni burnum sağ tarafında et olması ayrıca kemik eğriliğinden dolayı da sağ tarafın tamamen tıkanması bu neden dolayıda özellikle akiamları uyurken uyku kalitemin neredeyse abartısız %80 düşüyor olması, rahat nefes alamadığınızda kaliteli bir uyku uyuyamıyorsunuz hatta akşamları uyku modunu geçelim gün içerisinde bile yaşam kaliteniz oldukça düşüyor. Çünkü bir düşünün devamlı ağzınızdan nefes almaya çalışıyorusnuz ne kadar sıkıcı ve rahatsız edici bir durum. Özellikle benim gibi ekstradan nefes darlığı problemi olan kişiler oldukça zor durumlar olabiliyor. 

E şimdi diyeceksiniz bugüne kadar neden ameliyat olmadın ? Doğru çok haklısınız ama şu son 1 seneye kadar bu kadar yoğun bir tıkanıklık yaşamıyordum bunun dışında ameliyat korkum var bu sebepten dolayı hep erteledim... Tam doktora gittim son durumumu öğrendim dedim o zaman yaz geçsin ameliyat olayım ne yapayım ben bu böyle olmayacak derken Hamile kaldım :/ ve tabi ki mecburen hamiloşluk durumumdan dolayı gene ertelemek zorunda kaldım ama tabi tıkanıklık safham iyice tavan yapmış vaziyette ve ben uzun zamandır burun bandı kullanıyorum, pardon nefes açıcı burun bandı :) (bazen siyah nokta bantalrı ile karıştırıyorlar). 

FikriMühim topluluğunu eminim biliyorsunuzdur, belkide sizde bizden birisinizdir :) Sıklıkla siteye girip bakarım geçenlerde siteyi ziyaret ettiğim zaman karşıma Breathe Right ile ilgili yayınlaşmış bir anket karşıma çıktı ve hemen gerekli anket çözülmüştür. Daha sonra anket ile ilgili sağolsunlar benide kampanyaya dahil gördüler ve denemem için Lavanta kokulu ürünlerinden bir kit yapıp gönderdiler. 

Az önce elime ulaştı, herhalde kocişimden çiçek gelse bu kadar sevinemezdim (aslında bir göndersedi iyiydi :) ) Bende bir gülümseme bir sevinç allahım ne mutlu oldum anlatamam bak çok ciddiyim dalga geçmiyorum, belki sen bilemezin burun bandı ile yaşamını sürdüren bir insana burun bandı denemesi için kit gelmesini :) 

Kargo poşetinden çıkardım paketi açtm ben lavanta kokusunun bu kadar ortalığa yayılacağını düşünmemiştim. Lavantayıda severim hani :) Şimdi evdeki burun bantları hiç trip atmasın kırılmak bozulmak yok diyerekten akşama gidince azıcık sizin papucunuzu dama atacağım çünkü sizlerin atası abiniz ablanız Breathe Right geldi efenim, kendisini lavanta kokusu hali ile bir deneyeceğim ve sonra sizinle sabaha kadar nasıl deliksiz bir uyku geçirdiğimi paylaşacağım. :)

Bakalım ne kadar memnun kalacağız ? Sonuçta belki diğer ürünleri kadar memnun kalmayacağım veyahut diğer ürünlerinden ziyade lavanta kokulu bandını on numara bulacağım henüz bilemiyorum akşama eve gider gitmez makyajı suratımdan atar atmaz heen bandı takacağım artık yarın ki iş yoğunluğuma göre hemen sizler ile paylaşımda bulunacağım. 


Öperim çok :) 

He bu arada şurada doğurmama ne kaldı ki Nisan sonu - Mayıs başı, çok vakit bulamıyorum aslında yazacak çok şey var ama bakalım kısmet öperim tekrar :) 

2 yorum:

  1. Tıkanıklık zor bi konu gerçekten deneyim sonucunu bekliyorum :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Malesef dediğin gibi tıkanıklık oldukça zor bir konu direk yaşam kalitenden gidiyor :/ Ama her ne kadar lavanta kokusundan tereddüt etsemde ben gayet başarılı buldum, nefes alabilmek deliksiz bir uyku çekebilmek hiç bu kadar güzel olmamıştı :) Normalde de burun bandı ile yaşıyorum ama lavanta kokusu ayrı bir güzellik kattı duruma :)

      Sil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İletişim Güzeldir :)

Ad

E-posta *

Mesaj *