Hoşgeldinizz :)

Translate

16 Eylül 2014 Salı

Mehmet Arsay Otomobil Müzesi


Pazar günü ne yapsak diye düşünürken sevdiceğimin aklına müze gezmek geldi :) Uzun zamandır aklımızda olan bir şeyi gerçekleştirdik en sonunda :) 


Halkalı da bulunan İntek A.Ş. 'nin içinde yer alan bu müzeyi gezerken çok eskilere gideceksiniz, çok keyif alacaksınız, arabaları incelerken içiniz gidecek buna emin olanilirsiniz....

Çarşamba ve Pazar günleri ziyarete açık olan bu müzeye girişler ücretsiz'dir ve 10:00 - 16:00 arası ziyerete izin verilmektedir. 

Mehmet Arsay'ın veftından sonra oğlu bu mirası yürütmeye devam ediyor ve iyi ki de devam ediyor, bu güzel mirasın elde tutulması ve sergilenmesi bence çok gurur verici bir durum....

İçeride 100 adet otomobil bulunuyor ve henüz sergiye çıkarılmayan ototmobillerde mevcut...

,
Kalan otomobil görsellerine bir sonraki postta devam etmey, düşnüyorum çünkü bir bu kadar daha paylaşacağım görsel var :) 


Şimdi sizi diğer sayfaya bekliyorum :) 


2 yorum:

  1. Çok güzel bir yermiş. Listeye ekleyeyim mutlaka. Bize biraz uzakmış gerçi ama gerçekten değer, gidip görülmeli. Teşekkürler paylaşım için. ;)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Rica ederim ne demek :) Nerelerden kalkıp nerelere gitmiyoruz ama dediğiniz gibi bazı yerleri gidip görmek kat edilen mesafeye rağmen değer bu yüzden vakit ayırıp giderseniz emin olun çok keyifli bir müze turu yapmış olacaksınız :)

      Sil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İletişim Güzeldir :)

Ad

E-posta *

Mesaj *