Hakkımda

Hoşgeldinizz :)

Translate

23 Ağustos 2012 Perşembe

24/08/2012 Cuma Günü Vizyona Girecek FilmlerBu hafta biraz geç kaldım belki ama gene de postu yayınlamadan geçmiiimmm dedim :) Bakalım bu hafta bizi hangi filmler karşılıyor :)

Savaşın Çiçekleri & The Flowers of War


Frgaman 

Yönetmenliğini Yimou Zhang'ın üstlendiği filmin başrollerini Christian Bale, shawn Dou, Atsuro Watabe, Yuan Nie ve Kefan Cao paylaşmışlardır. 


Kabus & Fairytale 

Fragman

Matt Patresi, Marco Basile, Jarreth J. Merz, Angela Presepi ve  Paolo Paoloni başrollerini üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Chritian Bisceglia oturuyor. 


Korku filmi aşığı olarak aslında gitmek istiyorum ama biraz basit kalmış gibi geliyor gidemesem bile alıp evde izleyeceğim :) 


Lal Gece
Fragman


İlyas Salman uzun upuzunnn bir süreden sonra karşımıza Berlin Film Festivalinde yarışacak olan bir film ile karşımıza çıkıyor.... Reis Çelik yönetmenliğinde çekilen Lal Gece de  konu alınan çocuk gelin teması oldukça etkileyici, gerçek bir hikayeden yola çıkılarak yapılan film 11 Şubatta Haus der Kulturen der Welt Kino 1'de gösterime girecek.... 

Tartışmasız mutlaka gidilmeli diye düşünüyorum....


Beni Yargılama & Escort in Love

Fragman

Roul Bova, Anna Foglietta, Caterina Guzzanti, Paola Cortellesi ve Lucia Ocone filmde başrollerde bulunmaktadır, yönetmenliğini ise Massimiliano Bruno üstlenmiştir.
Korku Efendisi & Sint 


FragmanDick Maas'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Frederik Brom, Terrence Sinclair, Kees Boot, Jim Deddes ve Cynthia Abma'yı görmekteyiz. 

Güzel bir korku filmine benziyor gerçi eskisi gibi korku filmleri yok artık ama olsun elimizdekiler ile idare edeceğiz :) Bu hafta vizyonda olacak olan filmler bunlar he ama derseniz ki ben daha geçen hafta girenlerin çoğunu izlemedim o zaman siz en yi bir sinema günü yapın :) 

Şimdiden İyi Seyirler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İletişim Güzeldir :)

Ad

E-posta *

Mesaj *