Hoşgeldinizz :)

Translate

14 Ağustos 2014 Perşembe

Fethiye Günlükleri ""Koylar 2"" :)


Yo yo yo henüz bitmedi ama sonuna gelebildik  :)
* Katrancı Koyu 
Ama bu tarmbolinin resmini çekmiştim, içimizde bunda hoplamayı sevenler var çünkü :) 

Buranın genel resmini çekmeyi unutmuşum bu yüzden en azından göz aşınalığınızın olması için netten bir fotoğraf yükledim. Burası oldukça büyük bir alan camping alanı olarakta kullanılıyor. Arka tarafında çadırlar, tahta evler, karavanlar hatta salon salomanje çadırlar bile vardı :) masalarınız mevcut isterseniz mangalda yapabiliyorsunuz, duş ve kabinler mevcut zaten camping alanı olduğu için bunlar olmazsa olmazlarınız arasına giriyor...

Denizi güzel tabi ilk olarak kalablıktan dolayı insan duvarını aşman gerekiyor sonra rahat rahat yüzebiliyorsunuz :) * Belcekız Plajı ( Ölüdeniz ) 


Belcekız Plajı geçen gittiğimiz de de çok sevmiştim burayı hatta denizini o kadar çok sevmiştik ki herşeyi unutmuşuz derimi buruşana kadar denizin içinde kalmıştık gece karanlığında çıkmıştık denizden :) Denizi çok temiz ama gayet dalgalı hani gireyimde ohhh şöyle bir yüzeyim yok anacım gireceksin dalgaların keyfini çıkaracaksın :) Sen girmeye çalışırken o dalgalar seni oradan oraya savuracak sonra her yerine taşlar dolacak :) Buranın gitişinde bir ücret yok halk plajı olduğundan dolayı ama tabi şezlong faşan almak isterseniz gene cüzi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekiyor :) 


Koylar ile olan maceralarımız burada bitti arada ismi olmayan yerlerde var ama tabi onları size yer olarak tarif edebilmem pek imkanlı değil bu yüzden yayınlamak için bunları tercih ettim. Umarım unuttupum yerler olmamıştır demin gözden geçirdim ama :) 


4 yorum:

 1. Günlüklü koyu.. Hani şu 70 TL köşkleri olan:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aaa evet orası da vardı dimi :) tabi 70 TL köşkler diğer koltuklarda 150 TL falandır demiştik :)

   Sil
 2. deniz fotoğraflarını gördükçe tatile gidesim geldi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) bizde geldiğimizden beri "neden geldim istanbula" şarkısını söylüyoruz :)

   Sil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İletişim Güzeldir :)

Ad

E-posta *

Mesaj *