Hakkımda

Hoşgeldinizz :)

Translate

18 Haziran 2012 Pazartesi

Kahvaltı mı ? :)Pazar günü Babalar günüydü biliyorsunuz ki.... Bizde böyle özel günlerde aile toplanıyor teyzeler, yiğenler vbg. 

Bayağı kalabalık oluyoruz anlayacağınız :) Bu pazar Büyük Teyzem'e geçtik havuz başı kahvaltısı yaptık etrafta dolanan 3 yiğen 2 kız 1 erkek :) 

Zaten pek ilginçti bir yandan kahvaltı yapan bir kaç masa diğer yandan havuza girenler falan allahtan hava serindi en azından esiyordu da bunalmadık :) Şu aşağıda görmüş olduğunuz çirkin şey var ya heh o benim en ufak yiğenim nasıl çirkin nasıl çirkin anlatamam :) 

O çirkinliği ile nasıl da her istediğini yaptırıyor eşşek kafalı :) Angelina Jolie dudaklı, Beyonce popolu çirkinin teki öyle diyeyim ben size :) Şu an size resimde masum gözüküyor değil mi ? Aldanmayın kanmayın suratınıza bir güler, bir öper sizi her şeyi üzerine tapularsınız :) 
Bu görmüş olduğunuz çirkinde üstteki çirkinin aşkı :) 
Boltan (volkan) ben düzelmiyim ? :) Volkan ben güzel miyim ?
Boltan paka didelim :)  Volkan parka gidelim
 Boltan beni tallar mısın ?  :)  Volkan beni sallar mısın ? 


Ama parka gidince birden oziiiyi eğlendirmeyi bırakıp kendimiz eğlenmeye başladık :) Salıncak, Tattıravalli :) Kaydırak :) bir baktım hepsine binmeye başlamışız :) en son görmüş olduğunuz gibi kendimi tattıravalli'nin üzerinde buldum ama ozzziiiyi de oturacın ön kısmına aldım beraber Boltan( volkan) yukarı da tutmaya çalıştık :) 


Artık biz mi eğlendik, oziii mi eğlendi yoksa hep beraber eğlendik mi bilemiyorum :) Sadece çok güldük, çok keyif aldık evet sanırım hepimiz eğlenmişiz :) 

2 yorum:

  1. yazıklar olsun size ; iuno + ozi olarak bi Boltan'ı havada tutamadınız mı ???

    YanıtlaSil
  2. :) :) destek lazımdı ama sen gelmedin

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İletişim Güzeldir :)

Ad

E-posta *

Mesaj *