Hakkımda

Hoşgeldinizz :)

Translate

31 Ekim 2012 Çarşamba

Bayram süreci tam gaz.....


Bayram turumuzda İzmite de uğramadan edemedik, gerçi sahil kısmına inebilmek için bayağı yol katettik ama sonuçta zafere ulaştık ve huzur dolduk :))) E nihayetinde bilmediğimiz bir yerde olduğumuzdan hangi sokak nereye çıkıyor, sahile nereden gidilir vbg. bilmiyoruz, tamam ben 2-3 kere gittim ama orada yaşamıyorum nihayetinde bir de kaybolmadığın yol, yol değildir :))))


tabi bunun öncesinde taktık Orhan Gencebay ile Bir Ömür cd mizi koyulduk yola, zaten trafik olmasa şaşardık dedik ve oırhan baba ile tarfikteki dur! kalk! yolculuğumuzu keyifli hale getirmeye başladık :) 

İzmit sahilde Marina Park & Cafe diye bir yer var, geniş bir alana kurulmuş oldukça ferah ve kaliteli bir yer, en azından devamlı gidenleri bilemem ama bana güzel gözüktü :) bizim masamızın numarası 500'lü sayılardan biriydi düşünün yani kaç masa var :)))


Beni etkileyen zaten manzarası, şu gördüğünüz manzaraya saatlerce bakabilirim hele birde yanımda sevgilim varken :))))Soğuk havaların vazgeçilmezi Sahlep ve yanında Black :) muhteşem 2'li benim için :) 2 yorum:

  1. Oooh ne keyifli olmuş , trafiğe rağmen ;-)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar

    1. zaten trafik olmadı mı ben o yoldan bir şey anlamıyorum :)

      Sil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İletişim Güzeldir :)

Ad

E-posta *

Mesaj *